Cheapest pre-rolls in Saratoga Springs, NY
Cheapest right now: Florist Farms | La Bomba | Minis | 0.5g each | 7pk at High Peaks Canna Inc — $45 ($12.86 per gram)
16 comparable pre-rolls listings at 1 Saratoga Springs dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every New York city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Florist Farms | La Bomba | Minis | 0.5g each | 7pk Florist Farms · Pre-rolls | eighth · 7-pack | $45 | $12.86/g | High Peaks Canna Inc Saratoga Springs · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Chairlifts Pre-Rolls 3pk - Papaya Candy Eaton Botanicals · Pre-rolls | 1.5 g · 3-pack | $20 | $13.33/g | High Peaks Canna Inc Saratoga Springs · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Chairlifts Pre-Rolls 3pk - Galactic Guava Eaton Botanicals · Pre-rolls | 1.5 g · 3-pack | $20 | $13.33/g | High Peaks Canna Inc Saratoga Springs · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Chairlifts Pre-Rolls 3pk - Jelly Donutz Eaton Botanicals · Pre-rolls | 1.5 g · 3-pack | $20 | $13.33/g | High Peaks Canna Inc Saratoga Springs · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Empire State Cake 1 gram pre-roll Juniper Jill Cannabis Co · Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | High Peaks Canna Inc Saratoga Springs · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Cherry Swirl | Mini | 0.5g Revert · Pre-rolls | 1/2 g | $8 | $16/g | High Peaks Canna Inc Saratoga Springs · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Crumble Cake | Mini | 0.5g Revert · Pre-rolls | 1/2 g | $8 | $16/g | High Peaks Canna Inc Saratoga Springs · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Forbidden Kush | Mini | 0.5g Revert · Pre-rolls | 1/2 g | $8 | $16/g | High Peaks Canna Inc Saratoga Springs · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Grapelato | Mini | 0.5g Revert · Pre-rolls | 1/2 g | $8 | $16/g | High Peaks Canna Inc Saratoga Springs · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Strawberry Amnesia | Mini | 0.5g Revert · Pre-rolls | 1/2 g | $8 | $16/g | High Peaks Canna Inc Saratoga Springs · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | BLOCK MONSTER 0.5G PRE-ROLL JOINT Nanticoke · Pre-rolls | 1/2 g | $9 | $18/g | High Peaks Canna Inc Saratoga Springs · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | COCONUT CREAM .5G PRE-ROLL JOINTS Nanticoke · Pre-rolls | 1/2 g | $9 | $18/g | High Peaks Canna Inc Saratoga Springs · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Florist Farms | La Bomba | Joints | 1g Florist Farms · Pre-rolls | gram | $18 | $18/g | High Peaks Canna Inc Saratoga Springs · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Confidential 6 pack 1/2 gram pre-rolls Juniper Jill Cannabis Co · Pre-rolls | 3 g · 6-pack | $55 | $18.33/g | High Peaks Canna Inc Saratoga Springs · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Empire State Cake 6 pack 1/2 gram pre-rolls Juniper Jill Cannabis Co · Pre-rolls | 3 g · 6-pack | $55 | $18.33/g | High Peaks Canna Inc Saratoga Springs · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | PINEAPPLE RUNTZ 0.5G PRE-ROLL JOINT Nanticoke · Pre-rolls | 1/2 g | $10 | $20/g | High Peaks Canna Inc Saratoga Springs · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Saratoga Springs pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Saratoga Springs price: $16 per gram (middle of $13.33–$18.33). That works out to about $56 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Saratoga Springs publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Saratoga Springs price data: cheapest weed in Saratoga Springs, cheap ounces, Saratoga Springs flower price index, Saratoga Springs deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.