| 1 | ALT - Znow Flakes - 1g Jar Extract Concentrates | 2 g | $10 | $5/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Rainbow Runtz | Solvent | 2g Concentrates | 2 g | $19 | $9.50/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Galactic Warheads | Solvent | 2g Concentrates | 2 g | $19 | $9.50/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Gary Payton | Solvent | 2g Concentrates | 2 g | $19 | $9.50/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Cereal Milk | Solvent | 2g Concentrates | 2 g | $19 | $9.50/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Runtz | Solvent | 2g Concentrates | 2 g | $19 | $9.50/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Swiss Watch | Solvent | 2g Concentrates | 2 g | $19 | $9.50/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Strawberry Guava | Solvent | 2g Concentrates | 2 g | $19 | $9.50/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Dogwalker | Solvent | Shatter | 1g Concentrates | gram | $10 | $10/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | ALT - Blueberry Butcher - 1g Jar Extract Concentrates | gram | $10 | $10/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | ALT - Delta Runtz - 1g Jar Extract Concentrates | gram | $10 | $10/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | ALT - Illemonati - 1g Jar Extract Concentrates | gram | $10 | $10/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Gary Payton | Solvent | 1g Concentrates | gram | $10 | $10/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | ALT - Mellow Popz - 1g Jar Extract Concentrates | gram | $10 | $10/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | ALT - Banana Candy - 1G Jar Extract Concentrates | gram | $10 | $10/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Cereal Milk | Solvent | 1g Concentrates | gram | $10 | $10/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | ALT - War Paint - 1g Jar Extract Concentrates | gram | $10 | $10/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Runtz | Solvent | 1g Concentrates | gram | $10 | $10/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | ALT - Black Spritzer - 1g Jar Extract Concentrates | gram | $10 | $10/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | ALT - Frosted Cereal Milk - 1G Jar Extract Concentrates | gram | $10 | $10/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Dawgy Treats | Solvent | 1g Concentrates | gram | $10 | $10/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Rainbow Zebra | Solvent | Badder | 2g Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | ALT - Banana Candy - 2G Jar Extract Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | ALT - Frosted Cereal Milk - 2G Jar Extract Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | ALT - Illemonati - 2g Jar Extract Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | ALT - Mellow Popz - 2g Jar Extract Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | ALT - Raindrops - 2g Jar Extract Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | ALT - War Paint - 2g Jar Extract Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | ALT - Znow Flakes - 2g Jar Extract Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Glue Trap | 2g Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Candy Kush | 2g Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Rogue Valley Dutch | 2g Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Jack Herer | 2g Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Lazy Daze | 2g Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | London Pound Cake | 2g Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Tropicane | Solvent | 2g Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Dante's Inferno | 2g Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Cocoa Crave | 2g Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Cherry Apple Crisp | Solvent | Shatter | 2g Concentrates | 2 g | $20 | $10/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Great Grapevine | 1g Concentrates | gram | $12 | $12/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |