| 1 | Green Cr*ck - GH Smalls Flower | ounce | $29 | $1.04/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Lodi Dodi - GH Smalls Flower | ounce | $29 | $1.04/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | GMO - Greenhouse Smalls Flower | ounce | $49 | $1.75/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Jack Herer - GH Smalls Flower | ounce | $49 | $1.75/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | FF - White Tahoe Cookies - GH Smalls Flower | ounce | $49 | $1.75/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Blue Dream - Bbud/Smalls Flower | ounce | $49 | $1.75/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | FF - Peanut Butter Souffle - Indoor Smalls Flower | gram | $2 | $2/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Blue Dream - Smalls Flower | gram | $2 | $2/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | FF - Garlic Lemon OG - Indoor Smalls Flower | ounce | $59 | $2.11/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Lodi Dodi - Indoor Smalls Flower | ounce | $59 | $2.11/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | East Fork Cultivars Pink Runtz 28g Special Flower | ounce | $69$8923% off | $2.46/g | Gorge Greenery All Things Cannabis- Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | East Fork Cultivars Jaeger (Purple Hindu Kush) 28g Special Flower | ounce | $69$8923% off | $2.46/g | Gorge Greenery All Things Cannabis- Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Gud Gardens Green Cr*ck 28g Special Flower | ounce | $69$8923% off | $2.46/g | Gorge Greenery All Things Cannabis- Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Gelato #33 | Big Buds | 1g Flower | gram | $2.50 | $2.50/g | Farm Grass Table - Hood River Hood River · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Cherry Pie | Big Buds | 1g Flower | gram | $2.50 | $2.50/g | Farm Grass Table - Hood River Hood River · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Doobie Delight BBuds by Southern Oregon Moonshine Flower | gram | $2.50 | $2.50/g | Farm Grass Table - Hood River Hood River · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Type 1 Flower - Jager | half ounce | $39$5934% off | $2.79/g | Gorge Greenery All Things Cannabis- Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | East Fork Cultivars Pink Runtz 14g Special Flower | half ounce | $39$5934% off | $2.79/g | Gorge Greenery All Things Cannabis- Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | East Fork Cultivars OG Kush 28g Special Flower | ounce | $79$9920% off | $2.82/g | Gorge Greenery All Things Cannabis- Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | East Fork Cultivars OG Kush 14g Special Flower | half ounce | $49$6929% off | $3.50/g | Gorge Greenery All Things Cannabis- Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | East Fork Cultivars White Widow 14g Special Flower | half ounce | $49$6929% off | $3.50/g | Gorge Greenery All Things Cannabis- Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Green Cr@ck Flower 1g | gram | $4$850% off | $4/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Superboof - Indoor Flower 1g | gram | $4 | $4/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Papaya Cake - GH Flower Flower | gram | $4 | $4/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Lodi Dodi - GH Flower Flower | gram | $4 | $4/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Durban Poison | 1g Flower | gram | $5 | $5/g | Gorge Greenery All Things Cannabis- Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Gud Gardens Gorilla Glue #4 *Indoor* Flower | gram | $5 | $5/g | Gorge Greenery All Things Cannabis- Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Hindu Kush by Green Acres Flower | gram | $5 | $5/g | Farm Grass Table - Hood River Hood River · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Jack Herer Flower | gram | $5 | $5/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Gud Gardens Blue Dream *Indoor* Flower | gram | $5 | $5/g | Gorge Greenery All Things Cannabis- Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Animal Mintz OD by Halo Flower | gram | $5 | $5/g | Farm Grass Table - Hood River Hood River · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Berry Pie by Pacific NW Farms Flower | gram | $5 | $5/g | Farm Grass Table - Hood River Hood River · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | The Sweeties Flower 1g | gram | $5 | $5/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Blackberry Fire | Big Buds | 1g Flower | gram | $5 | $5/g | Farm Grass Table - Hood River Hood River · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Blue Dream by Up Stream Flower | gram | $5 | $5/g | Farm Grass Table - Hood River Hood River · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Fatso by Luminous Gardens Flower | gram | $5 | $5/g | Farm Grass Table - Hood River Hood River · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | FF - Mule Fuel - GH Flower Flower | gram | $5 | $5/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Cinderella 99 BBuds by Verdant Farms Flower | gram | $5 | $5/g | Farm Grass Table - Hood River Hood River · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Purple Hindu Kush Flower | gram | $5 | $5/g | Farm Grass Table - Hood River Hood River · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Enzo BBuds by 45th Parallel Flower | gram | $5 | $5/g | Farm Grass Table - Hood River Hood River · ★ 4.7 · delivery | Aug 1, 2026 |