| 1 | Hawaiian Shave Ice | Cartridge | 1g Vape Pens | 2 g | $18 | $9/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | DWD - Peach Colada - 1g Live Cartridge Vape Pens | gram | $12.50$2550% off | $12.50/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | DWD - NYC Double Diesel (Sativa) - 2g Live Cartridge Vape Pens | 2 g | $25$31.2520% off | $12.50/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | DWD - Pink Runtz (Hybrid) - 2g Live AIO/Disposable Vape Pens | 2 g | $25$31.2520% off | $12.50/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | DWD - Orange Gas - 2g Live Cartridge Vape Pens | 2 g | $25$31.2520% off | $12.50/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | DWD - Dragon Fruit - 2g Live Cartridge Vape Pens | 2 g | $25$31.2520% off | $12.50/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | DWD - White Tahoe Cookies - 2g Live Cartridge Vape Pens | 2 g | $25$31.2520% off | $12.50/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | DWD - Space Nectar (Sativa Hybrid) - 2g Live Cartridge Vape Pens | 2 g | $25$31.2520% off | $12.50/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | BNG - Jack Herer - 2g Botanical Terpene Cartridge Vape Pens | 2 g | $26 | $13/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | BNG - Purple Punch - 2g Botanical Cartridge Vape Pens | 2 g | $26 | $13/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | BNG - Strawberry Cough - 2g Botanical Terpene Cartridge Vape Pens | 2 g | $26 | $13/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Sour Banana | PCO + CDT Cartridge | 1g | gram | $15$3050% off | $15/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | DWD - Peach Colada - 1g Live AIO Disposable Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | DWD - Lazer Wolf - 1g Live AIO Disposable Vape Pens | gram | $15$3050% off | $15/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Air Heads | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $16 | $16/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Super Lemon Haze | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $16 | $16/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Tuscan Frost | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $16 | $16/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | OG Kush | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $16 | $16/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | SNS - Melted Strawberries - 1g Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $16 | $16/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | SNS - Hashburger - 1g Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $16 | $16/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | SNS - Grease Monkey - 1g Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $16 | $16/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | SNS - Grape Fritter - 1g Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $16 | $16/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | SNS - Black Cherry Garlic - 1g Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $16 | $16/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | SEN - Georgia Pie - 1g Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $16 | $16/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | DWD - Southern Belle (Hybrid Indica) - 2g Live AIO/Disposable Vape Pens | 2 g | $33.80$42.2520% off | $16.90/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | DWD - Sour Pineapple - 2g Live AIO Disposable Vape Pens | 2 g | $34$42.5020% off | $17/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | DWD - Summer Crush - 2g Live AIO Disposable Vape Pens | 2 g | $34$42.5020% off | $17/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | DWD - Permanent Marker - 2g Live AIO Disposable Vape Pens | 2 g | $34$42.5020% off | $17/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | DWD - Mimosa (Sativa Hybrid) - 2g Live AIO/Disposable Vape Pens | 2 g | $34$42.5020% off | $17/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | DWD - SFV OG - 2g Live AIO Disposable Vape Pens | 2 g | $34$42.5020% off | $17/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | DWD - Jiffy Cake (Hybrid Indica) - 2g Live AIO/Disposable Vape Pens | 2 g | $34$42.5020% off | $17/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Tropical Blast | Cartridge | 1g | gram | $18 | $18/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Orange Soda | Cartridge | 1g | gram | $18 | $18/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Apple Fritter | Cartridge | 1g | gram | $18 | $18/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Peachy Ringz | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $18 | $18/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Grape Ape | Cartridge | 1g | gram | $18 | $18/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Blueberry Dream | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $18 | $18/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | BUD - Blue Ox - 1g Flavored Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $18 | $18/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | LOOT - Ruby Red - 1g Flavored Cartridge Vape Pens | gram | $18 | $18/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Mango Mana | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $18 | $18/g | Frontier Farms Cannabis - Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |