| 1 | Gud MIXED 21 x .5g Honey Banana + White Spur + Turkey Bagz Pre-Rolls Pre-rolls | 10.5 g | $30 | $2.86/g | Gorge Greenery All Things Cannabis- Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Gud MIXED 21 x .5g Sunshine Lime + Frozen Papaya + Neon Flamingo Pre-Rolls Pre-rolls | 10.5 g | $30 | $2.86/g | Gorge Greenery All Things Cannabis- Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Gud MIXED 21 x .5g Sour Diesel + Dogwalker OG + My oh My Pre-Rolls Pre-rolls | 10.5 g | $30 | $2.86/g | Gorge Greenery All Things Cannabis- Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Gud Gardens 6 x .8g DAY Pack Pre-Rolls Pre-rolls | 5.9 g | $19 | $3.22/g | Gorge Greenery All Things Cannabis- Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Gud Gardens 6 x .8g MIXED Guds Pre-Rolls Pre-rolls | 5.9 g | $19 | $3.22/g | Gorge Greenery All Things Cannabis- Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Gud Gardens 6 x .8g NIGHT Variety Pack Pre-Rolls Pre-rolls | 5.9 g | $19 | $3.22/g | Gorge Greenery All Things Cannabis- Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Benson Arbor 12 x .6g Where's My Bike? + Alpine OG Pre-Rolls Pre-rolls | 7.2 g | $28 | $3.89/g | Gorge Greenery All Things Cannabis- Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Benson Arbor 12 x .6g Chew Toy #13 + Tropic Oranges Pre-Rolls Pre-rolls | 7.2 g | $28 | $3.89/g | Gorge Greenery All Things Cannabis- Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Benson Arbor 12 x .6g Alpine OG + Headband Larry #14 Pre-Rolls Pre-rolls | 7.2 g | $28 | $3.89/g | Gorge Greenery All Things Cannabis- Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Benson Arbor 12 x .6g Where's My Kush? + Platinum OG Kush Breath Pre-Rolls Pre-rolls | 7.2 g | $28 | $3.89/g | Gorge Greenery All Things Cannabis- Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Benson Arbor 12 x .6g Where's My Kush #4 + Headband Larry #14 Pre-Rolls Pre-rolls | 7.2 g | $28 | $3.89/g | Gorge Greenery All Things Cannabis- Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Benson Arbor 12 x .6g Where's My Bike? + Orange Soda #4 Pre-Rolls Pre-rolls | 7.2 g | $28 | $3.89/g | Gorge Greenery All Things Cannabis- Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Benson Arbor 12 x .6g Wedding Crasher + Sour Guava Gelato Pre-Rolls Pre-rolls | 7.2 g | $28 | $3.89/g | Gorge Greenery All Things Cannabis- Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Benson Arbor 12 x .6g Orange Soda + Space Traveler Pre-Rolls Pre-rolls | 7.2 g | $28 | $3.89/g | Gorge Greenery All Things Cannabis- Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Benson Arbor 12 x .6g Island Boy's + Gas Face Pre-Rolls Pre-rolls | 7.2 g | $28 | $3.89/g | Gorge Greenery All Things Cannabis- Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Benson Arbor 12 x .6g Headband Larry #14 + Donny Burger Pre-Rolls Pre-rolls | 7.2 g | $28 | $3.89/g | Gorge Greenery All Things Cannabis- Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Sticks 1g Don Mega Pre-Roll Pre-rolls | gram | $5 | $5/g | Gorge Greenery All Things Cannabis- Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Sticks 1g GMO Pre-Roll Pre-rolls | gram | $5 | $5/g | Gorge Greenery All Things Cannabis- Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Sticks 1g Orange Candy Pre-Roll Pre-rolls | gram | $5 | $5/g | Gorge Greenery All Things Cannabis- Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Sticks 1g Sour Dragon Fruit Pre-Roll Pre-rolls | gram | $5 | $5/g | Gorge Greenery All Things Cannabis- Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Sticks 1g Tagalongz Pre-Roll Pre-rolls | gram | $5 | $5/g | Gorge Greenery All Things Cannabis- Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Sticks 1g Cashmere Candy Pre-Roll Pre-rolls | gram | $5 | $5/g | Gorge Greenery All Things Cannabis- Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Deep Creep Gardens - Moose and Lobsta Pre Roll 0.7g | 7/10 g | $9 | $9/piece | Gorge Greenery All Things Cannabis- Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Deep Creek .7g Super Boof Pre-Roll Pre-rolls | 7/10 g | $9 | $9/piece | Gorge Greenery All Things Cannabis- Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Hash Burger | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $9 | $9/g | Gorge Greenery All Things Cannabis- Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | mezcal melonade | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $9 | $9/g | Gorge Greenery All Things Cannabis- Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Motorbreath | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $9 | $9/g | Gorge Greenery All Things Cannabis- Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Deep Creek .7g Bonkers Pre-Roll Pre-rolls | 7/10 g | $9 | $9/piece | Gorge Greenery All Things Cannabis- Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Deep Creek .7g Black Sesame Pre-roll Pre-rolls | 7/10 g | $9 | $9/piece | Gorge Greenery All Things Cannabis- Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Deep Creek .7g The Omega Pre-Roll Pre-rolls | 7/10 g | $9 | $9/piece | Gorge Greenery All Things Cannabis- Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Deep Creek .7g GMO Pre-Roll Pre-rolls | 7/10 g | $9 | $9/piece | Gorge Greenery All Things Cannabis- Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Deep Creek .7g Huckleberry Web Pre-Roll Pre-rolls | 7/10 g | $9 | $9/piece | Gorge Greenery All Things Cannabis- Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Cap Junky | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $9 | $9/g | Gorge Greenery All Things Cannabis- Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Deep Creek 4 x .7g Watermelon Gelato Pre-Roll Pack Pre-rolls | 2.8 g | $32 | $11.43/g | Gorge Greenery All Things Cannabis- Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Gud Gardens 2 x .5g Blueberry Donut Pre-Roll Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Gorge Greenery All Things Cannabis- Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Gud Gardens 2 x .5g Melon Mafia Pre-Rolls Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Gorge Greenery All Things Cannabis- Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Deep Creek 2 x .5g Black Sesame Pre-Rolls Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Gorge Greenery All Things Cannabis- Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | East Fork 2 x .5g Llama King Pre-rolls Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Gorge Greenery All Things Cannabis- Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | East Fork 2 x .5g OG Kush Pre-Rolls Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Gorge Greenery All Things Cannabis- Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | East Fork 2 x .5g White Widow Pre-Rolls Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Gorge Greenery All Things Cannabis- Marijuana Dispensary Hood River Hood River · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |