Blue Dream | AiroX Blade - Liquid Diamond | 2g All-in-One by Airo Brands
$49.99
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 80.92%
- In stock at
- 3 dispensaries
- Best price per gram
- $25/g
Prices updated Oct 1, 2026
Blue Dream | AiroX Blade - Liquid Diamond | 2g All-in-One by Airo Brands is stocked at 1 dispensary across Nevada, priced $49.99. The lowest listed price right now is at Euphoria Wellness Weed Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Nevada (1)
- Euphoria Wellness Weed DispensaryLas Vegas, NV · 4.7★ · 2 g$49.99$25/g
New Mexico (1)
- 1UP DispensaryAlbuquerque, NM · 4.7★ · 2 g$60$30/g
New Jersey (1)
- Daylite DispensaryMt Laurel Township, NJ · 4.9★ · 2 g$110$55/gDeal
Prices, deals & delivery near Las Vegas
- Cheapest flower in Las Vegas
- Cheapest carts & vapes in Las Vegas
- Cheapest edibles in Las Vegas
- Cheapest pre-rolls in Las Vegas
- Cheapest concentrates in Las Vegas
- Cheapest infused pre-rolls in Las Vegas
- Cheapest weed in Las Vegas
- Cheap ounces in Las Vegas
- Las Vegas cannabis prices
- Weed deals in Las Vegas (186)
Frequently asked questions
- Where can I buy Airo Brands Blue Dream | AiroX Blade - Liquid Diamond | 2g All-in-One?
- Blue Dream | AiroX Blade - Liquid Diamond | 2g All-in-One is listed at 1 licensed dispensary, including Euphoria Wellness Weed Dispensary, 1UP Dispensary and Daylite Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Airo Brands Blue Dream | AiroX Blade - Liquid Diamond | 2g All-in-One cost?
- Menu prices for Blue Dream | AiroX Blade - Liquid Diamond | 2g All-in-One range from $49.99 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Airo Brands Blue Dream | AiroX Blade - Liquid Diamond | 2g All-in-One?
- Blue Dream | AiroX Blade - Liquid Diamond | 2g All-in-One is on menus in Nevada.