Bold Glass Tip Infused Acapulco Gold Pre-Roll Pack 2.5g (0.5g ea | 5-pack) by Anthem
$33.90
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 2.5 g
- THC
- 41.47%
- In stock at
- 4 dispensaries
- Best price per gram
- $13.56/g
Prices updated Oct 1, 2026
Bold Glass Tip Infused Acapulco Gold Pre-Roll Pack 2.5g (0.5g ea | 5-pack) by Anthem is stocked at 1 dispensary across New York, priced $33.90. The lowest listed price right now is at High Society.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
New York (4)
- High SocietyHudson Falls, NY · 4.6★ · 2.5 g$33.90$13.56/g
- Quality Control Dispensary Staten IslandStaten Island, NY · 5★ · 2.5 g$35.40$14.16/g
- Pure Wellness DispensaryRochester, NY · 4.8★ · 2.5 g$45.20$18.08/g
- The Flowery Dispensary ChinatownNew York, NY · 5★ · 2.5 g$46$18.40/g
Prices, deals & delivery near Hudson Falls
Frequently asked questions
- Where can I buy Anthem Bold Glass Tip Infused Acapulco Gold Pre-Roll Pack 2.5g (0.5g ea | 5-pack)?
- Bold Glass Tip Infused Acapulco Gold Pre-Roll Pack 2.5g (0.5g ea | 5-pack) is listed at 1 licensed dispensary, including High Society, Quality Control Dispensary Staten Island and Pure Wellness Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Anthem Bold Glass Tip Infused Acapulco Gold Pre-Roll Pack 2.5g (0.5g ea | 5-pack) cost?
- Menu prices for Bold Glass Tip Infused Acapulco Gold Pre-Roll Pack 2.5g (0.5g ea | 5-pack) range from $33.90 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Anthem Bold Glass Tip Infused Acapulco Gold Pre-Roll Pack 2.5g (0.5g ea | 5-pack)?
- Bold Glass Tip Infused Acapulco Gold Pre-Roll Pack 2.5g (0.5g ea | 5-pack) is on menus in New York.