BRIQ Essentials Lemon Cheesecake 2g All in One by Select
$65
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 87.7%
- In stock at
- 5 dispensaries
- Best price per gram
- $27.50/g
Prices updated Oct 1, 2026
BRIQ Essentials Lemon Cheesecake 2g All in One by Select is stocked at 1 dispensary across Nevada, priced $65. The lowest listed price right now is at Vegas Treehouse.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
New York (3)
- Clouditude Dispensary & Weed Delivery - Staten IslandStaten Island, NY · 4.4★ · 2 g$59.07$29.54/gDeal
- The Flowery Dispensary Staten IslandStaten Island, NY · 4.9★ · 2 g$70$35/g
- VedaLeaf - Cannabis DispensarySyracuse, NY · 4.9★ · 2 g$80$40/g
Nevada (2)
- Vegas TreehouseLas Vegas, NV · 4.7★ · 2 g$55$27.50/g
- Wallflower Cannabis House Weed Dispensary Las VegasLas Vegas, NV · 4.6★ · 2 g$65$32.50/g
Prices, deals & delivery near Las Vegas
- Cheapest flower in Las Vegas
- Cheapest carts & vapes in Las Vegas
- Cheapest edibles in Las Vegas
- Cheapest pre-rolls in Las Vegas
- Cheapest concentrates in Las Vegas
- Cheapest infused pre-rolls in Las Vegas
- Cheapest weed in Las Vegas
- Cheap ounces in Las Vegas
- Las Vegas cannabis prices
- Weed deals in Las Vegas (186)
Frequently asked questions
- Where can I buy Select BRIQ Essentials Lemon Cheesecake 2g All in One?
- BRIQ Essentials Lemon Cheesecake 2g All in One is listed at 1 licensed dispensary, including Vegas Treehouse, Clouditude Dispensary & Weed Delivery - Staten Island and Wallflower Cannabis House Weed Dispensary Las Vegas. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Select BRIQ Essentials Lemon Cheesecake 2g All in One cost?
- Menu prices for BRIQ Essentials Lemon Cheesecake 2g All in One range from $65 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Select BRIQ Essentials Lemon Cheesecake 2g All in One?
- BRIQ Essentials Lemon Cheesecake 2g All in One is on menus in Nevada.