SoulTonix | Sour Diesel | Minis | 0.5g each | 5pk by SoulTonix
$30.75
- Category
- Pre-rolls
- Size
- 2.5 g
- THC
- 22.37%
- CBD
- 0.05%
- In stock at
- 3 dispensaries
- Best price per gram
- $12.30/g
Prices updated Oct 2, 2026
SoulTonix | Sour Diesel | Minis | 0.5g each | 5pk by SoulTonix is stocked at 1 dispensary across Montana, priced $30.75. The lowest listed price right now is at Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Montana (3)
- Euphoria Wellness- Weed Dispensary HamiltonHamilton, MT · 4.8★ · 2.5 g$30.75$12.30/g
- Euphoria Wellness - Weed Dispensary Bozeman JackrabbitBozeman, MT · 4.9★ · 2.5 g$30.75$12.30/g
- Euphoria Wellness- Weed Dispensary Bozeman W MainBozeman, MT · 4.8★ · 2.5 g$30.75$12.30/g
Prices, deals & delivery near Hamilton
Frequently asked questions
- Where can I buy SoulTonix SoulTonix | Sour Diesel | Minis | 0.5g each | 5pk?
- SoulTonix | Sour Diesel | Minis | 0.5g each | 5pk is listed at 1 licensed dispensary, including Euphoria Wellness- Weed Dispensary Hamilton, Euphoria Wellness - Weed Dispensary Bozeman Jackrabbit and Euphoria Wellness- Weed Dispensary Bozeman W Main. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does SoulTonix SoulTonix | Sour Diesel | Minis | 0.5g each | 5pk cost?
- Menu prices for SoulTonix | Sour Diesel | Minis | 0.5g each | 5pk range from $30.75 across the dispensaries that list it.
- Which states carry SoulTonix SoulTonix | Sour Diesel | Minis | 0.5g each | 5pk?
- SoulTonix | Sour Diesel | Minis | 0.5g each | 5pk is on menus in Montana.