Sharkelberry Fin | T2 Disposable | 2g by Timeless Vapes
$105
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 89.25%
- In stock at
- 4 dispensaries
- Best price per gram
- $36.75/g
Prices updated Oct 2, 2026
Sharkelberry Fin | T2 Disposable | 2g by Timeless Vapes is stocked at 1 dispensary across Missouri, priced $105. The lowest listed price right now is at Mint Cannabis - St. Peters.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Missouri (4)
- Mint Cannabis - St. PetersSt Peters, MO · 4.7★ · 2 g$73.50$36.75/gDeal
- Stairway CannabisBlue Springs, MO · 4.8★ · 2 g$100$50/g
- Fresh Karma Dispensaries- St. JosephSt Joseph, MO · 4.9★ · 2 g$105$52.50/g
- From The Earth Dispensary IndependenceIndependence, MO · 4.9★ · 2 g$105$52.50/g
Prices, deals & delivery near St Peters
Frequently asked questions
- Where can I buy Timeless Vapes Sharkelberry Fin | T2 Disposable | 2g?
- Sharkelberry Fin | T2 Disposable | 2g is listed at 1 licensed dispensary, including Mint Cannabis - St. Peters, Stairway Cannabis and Fresh Karma Dispensaries- St. Joseph. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Timeless Vapes Sharkelberry Fin | T2 Disposable | 2g cost?
- Menu prices for Sharkelberry Fin | T2 Disposable | 2g range from $105 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Timeless Vapes Sharkelberry Fin | T2 Disposable | 2g?
- Sharkelberry Fin | T2 Disposable | 2g is on menus in Missouri.