| 1 | Dragon Fruit Açaí | Botanica Blends | AIO | Indica-Hybrid | 2g | 2 g | $50.50 | $25.25/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Baja Blazed | TWISTED Liquid Diamonds Jefé Disposable | 2g | 2 g | $50.50 | $25.25/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Galactic Grape | TWISTED Liquid Diamonds Jefé Disposable | 2g | 2 g | $50.50 | $25.25/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Lemonade Stand | Botanica Blends | AIO | Sativa | 2g | 2 g | $50.50 | $25.25/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Faderade | TWISTED Liquid Diamonds Jefé Disposable | 2g | 2 g | $50.50 | $25.25/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Watermelon Sugar High | Botanica Blends | AIO | Indica-Hybrid | 2 g | $50.50 | $25.25/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Strawberry Haze | Botanica Blends | AIO | Sativa-Hybrid | 2g | 2 g | $50.50 | $25.25/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Cereal Milk | FIRE Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g | 2 g | $55.50 | $27.75/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Bounce Back | VIBES Jefé Plus Disposable | 2g | 2 g | $55.50 | $27.75/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | DJ Short Blueberry | FIRE Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g | 2 g | $55.50 | $27.75/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Chill Out | VIBES Jefé Disposable | 2g | 2 g | $55.50 | $27.75/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | BRIQ 2 Flavor Series Raspberry Parfait 2g | 2 g | $55.50 | $27.75/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Blue Dream | FIRE Disposable | 2g | 2 g | $55.50 | $27.75/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Acapulco Gold | LOUD High Terpene Extract Jefé Disposable | 2g | 2 g | $60.25 | $30.13/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Baja Express 2G Liquid Diamond AIO | 2 g | $60.50 | $30.25/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Hawaiian Dutch | Diamond Disposable | 2g | 2 g | $60.50 | $30.25/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Purple Papaya + Blue Berriez + RZ-11 | V5 Disposable | 2g | 2 g | $60.50 | $30.25/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Peachy Keen 2G Liquid Diamonds AIO | 2 g | $60.50 | $30.25/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Italian Ice + Lemon Cherry + Z-Runtz | V5 Disposable | 2g | 2 g | $60.50 | $30.25/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Tolerence OG 2G Liquid Diamond AIO | 2 g | $60.50 | $30.25/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Bubba Bomb 2G Liquid Diamond AIO | 2 g | $60.50 | $30.25/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Blueberry Muffin | LOUD High Terpene Extract Jefé Plus Disposable | 2g | 2 g | $60.50 | $30.25/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Blue Zushi | LOUD High Terpene Extract Jefé Disposable | 2g | 2 g | $60.50 | $30.25/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Blue Matcha + Acai Berry + Sour Slush | V5 Disposable | 2g | 2 g | $60.50 | $30.25/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Drip | Blue Dragon Fruit | Disposable | 2g | 2 g | $60.50 | $30.25/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Drip | Kiwi Burst | Disposable | 2g | 2 g | $60.50 | $30.25/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Strawberry Cough | 2G All In One Device | 2 g | $60.50 | $30.25/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Lime Haze + Slimeade + Starfruit | V5 Disposable | 2g | 2 g | $60.50 | $30.25/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Watermelon Kush | 2G All In One Device | 2 g | $60.50 | $30.25/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Disposable Vape 2000mg - Blue Dream | 2 g | $60.50 | $30.25/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Vacay - Pineapple Mimosa Cart [1g] | gram | $30.50 | $30.50/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Happy Hour - Juicy Mango Cart [1g] | gram | $30.50 | $30.50/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Kick Back - Fresh Berry Cart [1g] | gram | $30.50 | $30.50/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Vape Cartridge - MAGIC MELON 1G Original THC Pod - STIIIZY | gram | $34.50 | $34.50/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | ATF | T2 Disposable | 2g | 2 g | $75.50 | $37.75/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Green Crack | T2 Disposable | 2g | 2 g | $75.50 | $37.75/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Maui Waui | 2g Melted Diamond Live Resin Vaporizer | 2x 1g (Reload) | gram · 2-pack | $75.50 | $37.75/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Forbidden Fruit | T2 Disposable | 2g | 2 g | $75.50 | $37.75/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Donny Burger | T2 Disposable | 2g | 2 g | $75.50 | $37.75/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Pineapple Express | T2 Disposable | 2g | 2 g | $75.50 | $37.75/g | Zen Leaf Dispensary Chandler Chandler · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |