| 1 | Pulsar 510 DL 4.0 Auto-Draw Variable Voltage Vape Bar | Thermo Series | 1000mAh Vape Pens | each | $21.99 | $21.99/piece | ACK Natural Cannabis Dispensary Nantucket · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Watermelon Burst | 2g Melted Diamond Live Resin Vape | 2x 1g (Reload) | 2 g · 2-pack | $130 | $32.50/g | The Green Lady Dispensary Nantucket · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Sweet Mango | High Purity Disposable | 1g | each | $35 | $35/g | The Green Lady Dispensary Nantucket · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Mac 1 FSO Edge Disposable - 2G Vape Pens | 2 g | $80 | $40/g | ACK Natural Cannabis Dispensary Nantucket · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Ack Natural Edge Disposable 2G (I) In-House Blend CO2 FSO Vape Pens | 2 g | $80 | $40/g | ACK Natural Cannabis Dispensary Nantucket · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Ack Natural Edge Disposable 2G (S) In-House Blend CO2 FSO Vape Pens | 2 g | $80 | $40/g | ACK Natural Cannabis Dispensary Nantucket · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Pulsar 510 Jetpack Forced Air Variable Voltage Vaporizer | 500mAh Vape Pens | each | $44.99 | $44.99/piece | ACK Natural Cannabis Dispensary Nantucket · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Berry Haze | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $90 | $45/g | ACK Natural Cannabis Dispensary Nantucket · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Space Queen | Strain Collection | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $90 | $45/g | ACK Natural Cannabis Dispensary Nantucket · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Blueberry Cake | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $90 | $45/g | ACK Natural Cannabis Dispensary Nantucket · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Mac 1 FSO Edge Disposable - 1G Vape Pens | gram | $50 | $50/g | ACK Natural Cannabis Dispensary Nantucket · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Mac 1 FSO 510 Vape Cartridge - 1G Vape Pens | gram | $50 | $50/g | ACK Natural Cannabis Dispensary Nantucket · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | AIO (Live Resin) - Watermellos Vape Pens | 2 g | $100 | $50/g | The Green Lady Dispensary Nantucket · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Gazzurple | Live Resin Disposable | 2g | 2 g | $100 | $50/g | The Green Lady Dispensary Nantucket · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Xeno | Live Resin Disposable | 2g | 2 g | $100 | $50/g | The Green Lady Dispensary Nantucket · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | OMG | Live Resin Disposable | 2g | 2 g | $100 | $50/g | The Green Lady Dispensary Nantucket · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | AIO (Live Resin) - Velcroz Vape Pens | 2 g | $100 | $50/g | The Green Lady Dispensary Nantucket · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | AIO (Live Resin) - Goofiez Vape Pens | 2 g | $100 | $50/g | The Green Lady Dispensary Nantucket · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Ack Sativa | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $60 | $60/g | ACK Natural Cannabis Dispensary Nantucket · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Ack Natural Edge Disposable 1G (S) In-House Blend CO2 FSO Vape Pens | gram | $60 | $60/g | ACK Natural Cannabis Dispensary Nantucket · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Ack Natural Edge Disposable 1G (I) In-House Blend CO2 FSO Vape Pens | gram | $60 | $60/g | ACK Natural Cannabis Dispensary Nantucket · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Lemon Meringue | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $65 | $65/g | The Green Lady Dispensary Nantucket · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Sherbet | ROVE Classics | 1g | gram | $65 | $65/g | The Green Lady Dispensary Nantucket · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Point Breeze 1g Cured Resin Vape | gram | $65 | $65/g | The Green Lady Dispensary Nantucket · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | 510 Cartridge (Distillate) - Caramel Cream Vape Pens | gram | $65 | $65/g | The Green Lady Dispensary Nantucket · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Dream | ROVE Classics | 1g | gram | $65 | $65/g | The Green Lady Dispensary Nantucket · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Lemon Cherry Punch | Cartridge | 0.5g Vape Pens | gram | $65 | $65/g | The Green Lady Dispensary Nantucket · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | grape cream cake | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $65 | $65/g | The Green Lady Dispensary Nantucket · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | 510 Cartridge (Cured Resin) - Baby Turtle Vape Pens | gram | $65 | $65/g | The Green Lady Dispensary Nantucket · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Ape | ROVE Classics | 1g | gram | $65 | $65/g | The Green Lady Dispensary Nantucket · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | AIO (Distillate) - Moroccan Hash Vape Pens | gram | $65 | $65/g | The Green Lady Dispensary Nantucket · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Waui | ROVE Classics | 1g | gram | $65 | $65/g | The Green Lady Dispensary Nantucket · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Bellini | ROVE Classics | 1g | gram | $65 | $65/g | The Green Lady Dispensary Nantucket · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Punch | ROVE Classics | 1g | gram | $65 | $65/g | The Green Lady Dispensary Nantucket · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | 510 Cartridge (Cured Resin) - Khalifa Mints Vape Pens | gram | $65 | $65/g | The Green Lady Dispensary Nantucket · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | 510 Cartridge (Distillate) - Peach Vape Pens | gram | $65 | $65/g | The Green Lady Dispensary Nantucket · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Gelato | ROVE Classics | 1g | gram | $65 | $65/g | The Green Lady Dispensary Nantucket · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Lemon OG | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $69.99 | $69.99/g | ACK Natural Cannabis Dispensary Nantucket · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Ack Sativa | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $69.99 | $69.99/g | ACK Natural Cannabis Dispensary Nantucket · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Tangie Cookies Vape Pens | gram | $70 | $70/g | The Green Lady Dispensary Nantucket · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |