| 1 | King Louis XIII | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g | 3 g · 5-pack | $65 | $4.33/g | The Green Lady Dispensary Nantucket · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Blueberry Kush | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g | 3 g · 5-pack | $65 | $4.33/g | The Green Lady Dispensary Nantucket · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Kiwi Kush | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g | 3 g · 5-pack | $65 | $4.33/g | The Green Lady Dispensary Nantucket · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Frosted Melon | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g | 3 g · 5-pack | $65 | $4.33/g | The Green Lady Dispensary Nantucket · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Apple Fritter | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g | 2.5 g · 5-pack | $65 | $5.20/g | The Green Lady Dispensary Nantucket · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Watermelon Burst | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g | 2.5 g · 5-pack | $65 | $5.20/g | The Green Lady Dispensary Nantucket · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Grape Stomper OG | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g | 2.5 g · 5-pack | $65 | $5.20/g | The Green Lady Dispensary Nantucket · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Oreoz | Infused Joints | 2g Infused Pre-rolls | 2 g | $40 | $20/g | ACK Natural Cannabis Dispensary Nantucket · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Beach Grapes | Infused Blunts | 2g Infused Pre-rolls | 2 g | $40 | $20/g | ACK Natural Cannabis Dispensary Nantucket · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Infused King Size Blunt - Strawana Frost Infused Pre-rolls | 1.65 g | $35 | $21.21/g | The Green Lady Dispensary Nantucket · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Infused King Size Blunt - Blueberry Ice Kush Infused Pre-rolls | 1.65 g | $35 | $21.21/g | The Green Lady Dispensary Nantucket · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Infused King Size Blunt - Arctic Mintz Ice Infused Pre-rolls | 1.65 g | $35 | $21.21/g | The Green Lady Dispensary Nantucket · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | El Jointo - Pink Legacy - Diamond Infused - 1G [Joint] | gram | $22.50$3025% off | $22.50/g | The Green Lady Dispensary Nantucket · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | El Jointo - Daytona Diesel - Hash Infused - 1G [Joint] | gram | $22.50$3025% off | $22.50/g | The Green Lady Dispensary Nantucket · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Oreoz | Infused Joints | 2.5g Infused Pre-rolls | 2.5 g | $60 | $24/g | ACK Natural Cannabis Dispensary Nantucket · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Jeeter | Granddaddy Purp | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pkJeeter · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $60 | $24/g | ACK Natural Cannabis Dispensary Nantucket · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Jeeter | Blue ZKZ | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pkJeeter · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $60 | $24/g | ACK Natural Cannabis Dispensary Nantucket · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Jeeter | Acapulco Gold | Baby Infused Minis | 0.5g each | 5pkJeeter · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $60 | $24/g | ACK Natural Cannabis Dispensary Nantucket · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Infused Baby Jeeter 0.5G x 5 (2.5g) Preroll - Strawberry Sour Diesel - Strawberry Sour Diesel Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $60 | $24/g | ACK Natural Cannabis Dispensary Nantucket · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Jeeter | Maui Wowie | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pkJeeter · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $60 | $24/g | ACK Natural Cannabis Dispensary Nantucket · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Infused Baby Jeeter 0.5G x 5 (2.5g) Preroll - Blue Dream - Blue Dream Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $60 | $24/g | ACK Natural Cannabis Dispensary Nantucket · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Infused Baby Jeeter 0.5G x 5 (2.5g) Preroll - Apple Fritter (H) Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $60 | $24/g | ACK Natural Cannabis Dispensary Nantucket · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Jeeter | Strawberry SC | Baby Infused Minis | 0.5g each | 5pkJeeter · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $60 | $24/g | ACK Natural Cannabis Dispensary Nantucket · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Jeeter | Bubba G | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pkJeeter · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $60 | $24/g | ACK Natural Cannabis Dispensary Nantucket · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Beach Grapes | Infused Joints | 2.5g Infused Pre-rolls | 2.5 g | $60 | $24/g | ACK Natural Cannabis Dispensary Nantucket · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Jeeter | Guava Burst | Baby Infused Minis | 0.5g each | 5pkJeeter · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $60 | $24/g | ACK Natural Cannabis Dispensary Nantucket · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Jeeter | Mai Tai | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pkJeeter · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $60 | $24/g | ACK Natural Cannabis Dispensary Nantucket · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Jeeter | Durban Poison | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pkJeeter · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $60 | $24/g | ACK Natural Cannabis Dispensary Nantucket · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Nantucket Fog | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $25 | $25/g | ACK Natural Cannabis Dispensary Nantucket · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Sour Diesel | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $25 | $25/g | ACK Natural Cannabis Dispensary Nantucket · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Oreoz | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $25 | $25/g | ACK Natural Cannabis Dispensary Nantucket · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Cherry Gas | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $25 | $25/g | ACK Natural Cannabis Dispensary Nantucket · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Chili Verde | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $25 | $25/g | ACK Natural Cannabis Dispensary Nantucket · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Beach Grapes | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $25 | $25/g | ACK Natural Cannabis Dispensary Nantucket · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Jeeter | Tropicali | XL Quad-Infused Joint | 2gJeeter · Infused Pre-rolls | 2 g | $50 | $25/g | ACK Natural Cannabis Dispensary Nantucket · ★ 5.0 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Grape Stomper OG - Infused Ice Pack Blunt (Rosin, Hash, and Diamonds) 2g | 2 g | $50 | $25/g | The Green Lady Dispensary Nantucket · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | El Blunto - Yacht-Master Candy - 2G Cannabis Cigar - Hash Infused [Blunt] | 2 g | $50 | $25/g | The Green Lady Dispensary Nantucket · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | El Blunto - Daytona Diesel - 2G Cannabis Cigar - Hash Infused [Blunt] | 2 g | $50 | $25/g | The Green Lady Dispensary Nantucket · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Maui Waui - Infused Ice Pack Blunt (Rosin, Hash, and Diamonds) 2g | 2 g | $50 | $25/g | The Green Lady Dispensary Nantucket · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Purple Trainwreck - Infused Ice Pack Blunt (Rosin, Hash, and Diamonds) 2g | 2 g | $50 | $25/g | The Green Lady Dispensary Nantucket · ★ 4.8 · delivery | Aug 1, 2026 |