Cheapest weed in Clifton Park, NY
393 Clifton Park menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Oct 2, 2026
↑ Compare every New York city: cheapest weed in New York
Cheapest flower in Clifton Park
See all flower prices →Cheapest right now: TROPICANNA CHERRY (28G) at Cannabis Central — $130 ($4.64 per gram) · 110 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | TROPICANNA CHERRY (28G) Flower | each | $130 | $4.64/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | SLM (28G) Flower | each | $130 | $4.64/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | ICE CREAM CAKE - (28G) Flower | each | $130 | $4.64/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Green Goblin | Infused Ground Flower | 14g Revert · Flower | each | $70 | $5/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Galactic Jack | Infused Ground Flower | 14g Revert · Flower | each | $70 | $5/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Cherry Amnesia | Infused Ground Flower | 14g Revert · Flower | each | $70 | $5/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Monster Cookies | Infused Ground Flower | 14g Revert · Flower | each | $70 | $5/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Bubba Kush | Infused Ground Flower | 14g Revert · Flower | each | $70 | $5/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Clifton Park
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: STIIIZY BAR at Cannabis Central — $27 ($27 per cartridge) · 133 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | STIIIZY BAR STIIIZY · Vape Pens | each | $27$3010% off | $27/piece | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Cherry Crasher | Cartridge | 1g Revert · Vape Pens | each | $30 | $30/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Skywalker OG | Cartridge | 1g Revert · Vape Pens | each | $30 | $30/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Pineapple Haze | Cartridge | 1g Revert · Vape Pens | each | $30 | $30/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Frosted Kush | Cartridge | 1g Revert · Vape Pens | each | $30 | $30/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Purple Thunder | Cartridge | 1g Revert · Vape Pens | each | $30 | $30/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Strawberry Drip | Cartridge | 1g Revert · Vape Pens | each | $30 | $30/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | NEW YORK HONEY | 2G | AIO | KEY LIME PIE New York Honey · Vape Pens | each | $61.20$6810% off | $30.60/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Clifton Park
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Sativa Blend Pre-Roll Pack 3.5g (0.35g ea | 10-Pack) at Cannabis Central — $35 ($1 per gram) · 83 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sativa Blend Pre-Roll Pack 3.5g (0.35g ea | 10-Pack) Anthem · Pre-rolls | each · 10-pack | $35 | $1/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Indica Blend Pre-Roll Pack 3.5g (0.35g ea | 10-Pack) Anthem · Pre-rolls | each · 10-pack | $35 | $1/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Generic Pre-Rolls | Hybrid AF | Blue Dream | 5-Pack Generic AF · Pre-rolls | each · 5-pack | $25 | $5/piece | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | 5 X 0.5 CAP JUNKIE Pre-rolls | each · 5-pack | $35 | $7/piece | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | 5 X 0.5 TEFLON DON Pre-rolls | each · 5-pack | $35 | $7/piece | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | 5 X 0.5- ICE CREAM CAKE Pre-rolls | each · 5-pack | $35 | $7/piece | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Fortune Cookie | Joint | 1g Leal · Pre-rolls | each | $8 | $8/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | 1 - 1G GORILLA ZKITTLEZ Pre-rolls | each | $8 | $8/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Clifton Park
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Bold Glass Tip Infused Tahoe OG Pre-Roll Pack 2.5g (0.5g ea | 5-pack) at Cannabis Central — $40 ($3.20 per gram) · 67 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bold Glass Tip Infused Tahoe OG Pre-Roll Pack 2.5g (0.5g ea | 5-pack) Anthem · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $40 | $3.20/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Bold Wood Tip Infused Blue Raspberry Kush Pre-Roll pack 2.5g (0.5g ea 5pk) Anthem · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $40 | $3.20/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | ayrloom | Lychee Dream Infused Pre-Roll | 5 Pack ayrloom · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $40 | $8/piece | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | ayrloom | Cereal Milk Infused Pre-Roll | 5 Pack ayrloom · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $40 | $8/piece | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | ayrloom | Bomb Popz Infused Pre-Roll | 5 Pack ayrloom · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $40 | $8/piece | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | ayrloom | Alaskan Thunder Fuck Infused Pre-Roll | 5 Pack ayrloom · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $40 | $8/piece | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | ayrloom | Pink Rozay Infused Pre-Roll | 5 Pack ayrloom · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $40 | $8/piece | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | ayrloom | Key Lime Infused Pre-Roll | 5 Pack ayrloom · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $40 | $8/piece | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Clifton Park flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Clifton Park →Discounted items across Clifton Park menus, newest first.
Best dispensaries in Clifton Park →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.