Cheapest pre-rolls in Clifton Park, NY
Cheapest right now: Sativa Blend Pre-Roll Pack 3.5g (0.35g ea | 10-Pack) at Cannabis Central — $35 ($1 per gram)
83 comparable pre-rolls listings at 1 Clifton Park dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every New York city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sativa Blend Pre-Roll Pack 3.5g (0.35g ea | 10-Pack) Anthem · Pre-rolls | each · 10-pack | $35 | $1/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Indica Blend Pre-Roll Pack 3.5g (0.35g ea | 10-Pack) Anthem · Pre-rolls | each · 10-pack | $35 | $1/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Generic Pre-Rolls | Hybrid AF | Blue Dream | 5-Pack Generic AF · Pre-rolls | each · 5-pack | $25 | $5/piece | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | 5 X 0.5 CAP JUNKIE Pre-rolls | each · 5-pack | $35 | $7/piece | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | 5 X 0.5 TEFLON DON Pre-rolls | each · 5-pack | $35 | $7/piece | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | 5 X 0.5- ICE CREAM CAKE Pre-rolls | each · 5-pack | $35 | $7/piece | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Fortune Cookie | Joint | 1g Leal · Pre-rolls | each | $8 | $8/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | 1 - 1G GORILLA ZKITTLEZ Pre-rolls | each | $8 | $8/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | All Gas OG | Joint | 1g Leal · Pre-rolls | each | $8 | $8/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Cheevo | Baby Yoda | Joints | 1g each | 7pk Cheevo · Pre-rolls | each · 7-pack | $60 | $8.57/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Cheevo | 1996 Sour Diesel | Joint | 1g each | 7pk Cheevo · Pre-rolls | each · 7-pack | $60 | $8.57/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Cheevo | Baby Yoda | Joint | 1g Cheevo · Pre-rolls | each | $9 | $9/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | 1 - 1G ICE CREAM CAKE PREROLL Pre-rolls | each | $9$1010% off | $9/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | 1 - 1G GELATO #42 PREROLL Pre-rolls | each | $9$1010% off | $9/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Island Zushi | Joints | 1g Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Blue Zushi | Joints | 1g Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Jack Herer | Joints | 1g Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | No Cap | Joints | 1g Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Melted Strawberries | Joints | 1g Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | 1 - 1G BUCKIN RUNTZ PREROLL Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Superboof | Joints | 1g Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | London Pound Cake | Joints | 1g Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | 1 - (1G) TROPICANA CHERRY DELIGHT Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Project Lato | Joints | 1g Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Dante's Inferno | Joints | 1g Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Animal Face | Pre Roll Pack (6 ct.) | 3.5g Leal · Pre-rolls | each · 6-pack | $35 | $10/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Florette | OG Donut | Joint | 1g Florette · Pre-rolls | each | $11 | $11/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | 1 - 1G MOROCCAN KUSH PREROLL Pre-rolls | each | $11 | $11/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | 1 - 1G BRAZILIAN KUSH PREROLL Pre-rolls | each | $11 | $11/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | 1 - 1G ENGLISH KUSH PREROLL Pre-rolls | each | $11 | $11/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | 1 - 1G GERMAN KUSH PREROLL Pre-rolls | each | $11 | $11/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Sour Diesel | Doobies | 7pk | 3.5g Ruby Farms · Pre-rolls | each · 7-pack | $39 | $11.14/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Blue Dream | Doobies | 7pk | 3.5g Ruby Farms · Pre-rolls | each · 7-pack | $39 | $11.14/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Granddaddy Purple | Doobies | 7pk | 3.5g Ruby Farms · Pre-rolls | each · 7-pack | $39 | $11.14/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | White Widow | Classics | 7pk | 5g Ruby Farms · Pre-rolls | each · 7-pack | $56 | $11.20/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Kosher Kush | Classics | 7pk | 5g Ruby Farms · Pre-rolls | each · 7-pack | $56 | $11.20/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | TKxOG | Sativa | 2-Pack Pre-Rolls | 0.75g Each High Peaks · Pre-rolls | each · 2-pack | $17 | $11.33/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Sherb Cake | Hybrid | 2-Pack Pre-Rolls | 0.75g Each High Peaks · Pre-rolls | each · 2-pack | $17 | $11.33/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Dragon Heart | Indica | 2-Pack Pre-Rolls | 0.75g Each High Peaks · Pre-rolls | each · 2-pack | $17 | $11.33/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Candyland Kush | Sativa | 2-Pack Pre-Rolls | 0.75g Each High Peaks · Pre-rolls | each · 2-pack | $17 | $11.33/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Clifton Park pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Clifton Park price: $12 per gram (middle of $9–$65.20). That works out to about $42 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Clifton Park publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Clifton Park price data: cheapest weed in Clifton Park, cheap ounces, Clifton Park flower price index, Clifton Park deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.