Cheapest infused pre-rolls in Clifton Park, NY
Cheapest right now: Bold Glass Tip Infused Tahoe OG Pre-Roll Pack 2.5g (0.5g ea | 5-pack) at Cannabis Central — $40 ($3.20 per gram)
67 comparable infused pre-rolls listings at 1 Clifton Park dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every New York city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bold Glass Tip Infused Tahoe OG Pre-Roll Pack 2.5g (0.5g ea | 5-pack) Anthem · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $40 | $3.20/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Bold Wood Tip Infused Blue Raspberry Kush Pre-Roll pack 2.5g (0.5g ea 5pk) Anthem · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $40 | $3.20/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | ayrloom | Lychee Dream Infused Pre-Roll | 5 Pack ayrloom · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $40 | $8/piece | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | ayrloom | Cereal Milk Infused Pre-Roll | 5 Pack ayrloom · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $40 | $8/piece | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | ayrloom | Bomb Popz Infused Pre-Roll | 5 Pack ayrloom · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $40 | $8/piece | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | ayrloom | Alaskan Thunder Fuck Infused Pre-Roll | 5 Pack ayrloom · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $40 | $8/piece | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | ayrloom | Pink Rozay Infused Pre-Roll | 5 Pack ayrloom · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $40 | $8/piece | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | ayrloom | Key Lime Infused Pre-Roll | 5 Pack ayrloom · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $40 | $8/piece | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | LIL LEFTY'S Mini Blunts - Banana Creme **6.5 GRAMS** LEFT COAST · Infused Pre-rolls | each | $53.10$5910% off | $8.17/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Lil Lefty's - MINI BLUNTS - Grape Cookies **6.5 grams** LEFT COAST · Infused Pre-rolls | each | $53.10$5910% off | $8.17/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Donny Burger | Infused Joints | 1g Goodlyfe Farms · Infused Pre-rolls | each | $12 | $12/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Lychee Dream | Infused Joints | 1g Goodlyfe Farms · Infused Pre-rolls | each | $12 | $12/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Goodlyfe Farms - Red Raspberry Kush Pre Roll 1g Goodlyfe Farms · Infused Pre-rolls | each | $12 | $12/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Goodlyfe Farms - Mango Kush Pre Roll 1g Goodlyfe Farms · Infused Pre-rolls | each | $12 | $12/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | 1 - 1G PAPAYA PUNCH INFUSED PREROLL Infused Pre-rolls | each | $12 | $12/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Candy Fumez Infused Preroll - 1g Heady Tree · Infused Pre-rolls | each | $12 | $12/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Goodlyfe Farms - 24k Gold Punch Pre Roll 1g Goodlyfe Farms · Infused Pre-rolls | each | $12 | $12/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Goodlyfe Farms - Unicorn Piss Pre Roll 1g Goodlyfe Farms · Infused Pre-rolls | each | $12 | $12/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Mango Smoothie | Infused Minis | 0.5g each | 7pk Heady Tree · Infused Pre-rolls | each · 7-pack | $44 | $12.57/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Golden Berry | Infused Joints | 0.75g each | 2pk Revert · Infused Pre-rolls | each · 2-pack | $20 | $13.33/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Durban Poison | Infused Joints | 0.75g each | 2pk Revert · Infused Pre-rolls | each · 2-pack | $20 | $13.33/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Hawaiian Dream | Infused Joints | 0.75g each | 2pk Revert · Infused Pre-rolls | each · 2-pack | $20 | $13.33/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | 1 - (0.5) - PURPLE PUNCH - BIG BANG MINI - INFUSED - PR Infused Pre-rolls | each | $14 | $14/piece | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Florist Farms | La Bomba | Live Resin Infused Joints | 1g Florist Farms · Infused Pre-rolls | each | $16 | $16/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | 1 - 1G APPLE FRITTER PREROLL - INFUSED Infused Pre-rolls | each | $16 | $16/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | 1 - 1G KING SHERB PREROLL - INFUSED Infused Pre-rolls | each | $16 | $16/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | (2) - 0.75 Chem Cleaner Hash Infused - 1.5 g Infused Pre-rolls | each | $24 | $16/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | (2) - 0.75 Slapz Hash infused - 1.5 g Infused Pre-rolls | each | $24 | $16/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Infused Bees Knees | Hybrid | 2-Pack Pre-Rolls | 0.75g Each High Peaks · Infused Pre-rolls | each · 2-pack | $24 | $16/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Bold Wood Tip Infused Lemon Cherry Gelato Pre-Roll pack (0.5g ea | 5 pack) Anthem · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $40 | $16/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Florist Farms | Mule Fuel | Live Resin Infused Minis | 0.5g each | 5pk Florist Farms · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $40 | $16/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | 1 - (1G) - GHOST OG -INFUSED Infused Pre-rolls | each | $17 | $17/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Sour Daze x Lime Zskittles | Infused Blunts | 2g Infused Pre-rolls | each | $35 | $17.50/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | 1 - (1G) - NOVARINE - (S) - DIAMOND INFUSED - PR Infused Pre-rolls | each | $18 | $18/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Jeeter | Sugar Plum | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk Jeeter · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $46.75$5515% off | $18.70/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Jeeter | Skywalker OG | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk Jeeter · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $46.75$5515% off | $18.70/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Pink Elephantz | Infused Joints | 1g Heady Tree · Infused Pre-rolls | each | $20 | $20/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Sour Bomb | Infused Joints | 1g Heady Tree · Infused Pre-rolls | each | $20 | $20/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Bold Wood Tip Infused Purple Mountain Pre-Roll 1g Anthem · Infused Pre-rolls | each | $20 | $20/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Blue lobster - Kief Infused - 1g Heady Tree · Infused Pre-rolls | each | $20 | $20/g | Cannabis Central Clifton Park · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Clifton Park infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Clifton Park price: $19.35 per gram (middle of $12–$32.13). That works out to about $67.73 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Clifton Park publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Clifton Park price data: cheapest weed in Clifton Park, cheap ounces, Clifton Park flower price index, Clifton Park deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.