| 1 | Kiwi Kush | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g | 3 g · 5-pack | $55 | $3.67/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Frosted Melon | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g | 3 g · 5-pack | $55 | $3.67/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Strawberry Cough | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g | 3 g · 5-pack | $55 | $3.67/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Cali-Blaze | Bubble Gum | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2gCali-Blaze · Infused Pre-rolls | 1.2 g | $12 | $10/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Cali-Blaze | Baja Blaze | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2gCali-Blaze · Infused Pre-rolls | 1.2 g | $12 | $10/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Cali-Blaze | Mango | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2gCali-Blaze · Infused Pre-rolls | 1.2 g | $12 | $10/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Cali-Blaze | Green Apple | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2gCali-Blaze · Infused Pre-rolls | 1.2 g | $12 | $10/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Cape Cod Cranberry | Infused Minis | 0.5g | 2pkNorthern Grown · Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Bali Hai Mai Tai | Infused Minis | 0.5g | 2pkNorthern Grown · Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | triangle kush | Infused Joints | 0.5g | 2pkNorthern Grown · Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | 1G Fire Styxx | Green Fury | Glorious Cannabis Co. | gram | $12 | $12/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Peach | Infused Pre-roll | 1g (SH) Infused Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Peach Nectar | Infused Pre-rolls | 0.5g 2pk | 1g (SH) Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | bubblegum sherbet | Infused Joints | 0.5g | 2pkNorthern Grown · Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Blueberry Dream | Infused Joint | 1gStingers - Brand · Infused Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Rainbow Sherbet | Infused Minis | 0.5g | 2pkNorthern Grown · Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | King Cake | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Kosher Tangie | Infused Pre-roll | .5g 2pk (IH) Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Ah-Nee-Paahhh-Mmaaa | Infused Pre-Roll | .5g/2pk (S) Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Maine Blueberry | Infused Minis | 0.5g | 2pkNorthern Grown · Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | pink panther | Infused Joints | 0.5g | 2pkNorthern Grown · Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Mango Kush | Infused Joint | 1gStingers - Brand · Infused Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | forbidden fruit | Infused Joints | 0.5g | 2pkNorthern Grown · Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Mystic Mango #2 | Infused Pre-roll | .5g 2pk (I) Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Stingers | Watermelon Z | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Grape Escape | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Triangle Kush | Infused Minis | 0.5g | 2pkNorthern Grown · Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Raspberry Diesel | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Yellow Kiwi Kush | Infused 0.5g Pre-roll 2pk | 1g (IH) Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | 1G Fire Styxx | Glitter Apples | Glorious Cannabis Co. | gram | $12 | $12/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Rich's Italian Ice | Infused Pre-roll | .5g 2pk (IH) Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Royal Punch | Fire Styxx Infused Pre-roll | 1g (IH) Infused Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Purple Grape Wreck | Infused Minis | 0.5g | 2pkNorthern Grown · Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $12 | $12/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Cali-Blaze | Mojito | Donut Infused Blunt | 1.2gCali-Blaze · Infused Pre-rolls | 1.2 g | $15 | $12.50/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Cali-Blaze | Strawberry | Donut Infused Blunt | 1.2gCali-Blaze · Infused Pre-rolls | 1.2 g | $15 | $12.50/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Cali-Blaze | Banana Cream Pie | Liquid Diamond Infused Joint | 1.2gCali-Blaze · Infused Pre-rolls | 1.2 g | $15 | $12.50/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Peanut Butter & Jealous | Infused Blunts | 2.5gNorthern Grown · Infused Pre-rolls | 2.5 g | $40 | $16/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Purple Grapewreck | Infused Blunts | 2.5gNorthern Grown · Infused Pre-rolls | 2.5 g | $40 | $16/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Depth Charge | Crumble & THCA Diamond Infused Pre Roll Pack | 0.35g 5pk | 1.75g (IH) Infused Pre-rolls | 1.75 g · 5-pack | $30 | $17.14/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Animal Cake | Infused Minis | 0.35g | 5pk Infused Pre-rolls | 1.75 g · 5-pack | $30 | $17.14/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |