| 1 | Simpler Daze | 1911 | Flower | 28g (IH) Flower | ounce | $90 | $3.21/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Simpler Daze | Mini Madman | Flower | 28g (SH) Flower | ounce | $95 | $3.39/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Perpetual | Splat #4 | Flower | 28g (H) Flower | ounce | $110 | $3.93/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Animal Mints | Flower | 14g (I) Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Eleven | Melted Strawberry | Flower | 14g (H) Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Superboof | Flower | 14g (H) Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Simply Herb | Dual OG | Flower | 14g (IH) Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Eleven | Strawberry Guava | Flower | 14g (S) Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Perpetual | Smorez #5 | Flower | 28g (H) Flower | ounce | $125 | $4.46/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Perpetual | Jelly Rancher | Flower | 28g (SH) Flower | ounce | $125 | $4.46/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Garlic Icing | 14g Flower | half ounce | $65 | $4.64/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Perpetual | Pineapple Bang Bang #3 | Flower | 14g (H) Flower | half ounce | $65 | $4.64/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Ozone | Strawberry Afterglow | Flower | 14g (H) Flower | half ounce | $65 | $4.64/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Stargazer | 14g Flower | half ounce | $65 | $4.64/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Commuter | Dante's Inferno | Flower | 3.5g (IH) Flower | eighth | $20 | $5.71/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | NEA Premium | Sherb Cream Pie | Flower | 3.5g (IH) Flower | eighth | $20 | $5.71/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | NEA Premium | Ice Cream Cake #2 | Flower | 3.5g (IH) Flower | eighth | $20 | $5.71/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Pavé - 3.5g | eighth | $20 | $5.71/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Perpetual | Pineapple Beignet | Flower | 3.5g (IH) Flower | eighth | $20 | $5.71/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Simply Herb | Cheddar Cheese | Flower | 3.5g (I) Flower | eighth | $20 | $5.71/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Simply Herb | Sour Orange | Flower | 3.5g (SH) Flower | eighth | $20 | $5.71/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Commuter | Black Velvet | Flower | 3.5g (H) Flower | eighth | $20 | $5.71/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Perpetual | Italian Apple #2 | Flower | 3.5g (IH) Flower | eighth | $20 | $5.71/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Perpetual | Gello | Flower | 7g (H) Flower | quarter | $40 | $5.71/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Perpetual | Blueberry | Flower | 7g (IH) Flower | quarter | $45 | $6.43/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Lemon Cherry Gelato | 3.5g Flower | eighth | $24 | $6.86/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Dante's Inferno - 3.5g | eighth | $25 | $7.14/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Apples & Bananas - 3.5g | eighth | $25 | $7.14/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Perpetual | Poppins | Flower | 3.5g (H) Flower | eighth | $25 | $7.14/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Bostica | Petrol Potion | Flower | 3.5g (H) Flower | eighth | $25 | $7.14/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Ice Cream Man - 3.5g | eighth | $25 | $7.14/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Godfather OG - 3.5g | eighth | $25 | $7.14/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Bostica | Peanut Butter Breath | Flower | 3.5g (IH) Flower | eighth | $25 | $7.14/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Strawberry Glue | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $30 | $8.57/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Eleven | Animal Mints | Flower | 3.5g (I) Flower | eighth | $30 | $8.57/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Platinum Kush x King Sherb | Big Buds | eighth | $30 | $8.57/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Gelato #33 × Sorbet | 3.5g Flower | eighth | $30 | $8.57/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Gelato OG | 3.5g Flower | eighth | $30 | $8.57/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Pie vs. Pie | Big Buds | eighth | $30 | $8.57/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Strawberry Guava | Flower | 3.5g (S) Flower | eighth | $30 | $8.57/g | The Boston Garden Somerville Dispensary Somerville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |