Cheapest infused pre-rolls in Florida (FL)
3 comparable listings at 3 dispensaries across 3 Florida cities · priced per gram of flower in the pack · rebuilt Oct 2, 2026
Quick answer
The cheapest infused pre-rolls in Florida right now is Cheddar Cheeze | Infused Minis | 0.4g each | 5pk at Curaleaf Dispensary Port Saint Lucie in Port St. Lucie — $19.80 for 2/5 g, or $49.50 per gram. The typical Florida price is $49.50 per gram.
Florida infused pre-rolls ranked per gram
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cheddar Cheeze | Infused Minis | 0.4g each | 5pk Grassroots · Infused Pre-rolls | 2/5 g · 5-pack | $19.80$3340% off | $49.50/g | Curaleaf Dispensary Port Saint Lucie Port St. Lucie · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Cheddar Cheeze | Minis | 0.4g each | 5pk Grassroots · Infused Pre-rolls | 2/5 g · 5-pack | $19.80$3340% off | $49.50/g | Curaleaf Dispensary Miami Kendall 152 Miami · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Rise | Confidential CHRRIES | Minis | 0.5g | 5pk RISE · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $25 | $50/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Flower prices by Florida city
116 Florida cities with comparable menu data, ranked by the cheapest price per gram we can currently see.
priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly
Cheapest carts & vapes in Florida →priced per gram of oil, so a 0.5g cart can't look cheaper than a 1g one
Cheapest edibles in Florida →priced per 100mg of THC, so a 100mg pack and a 500mg pack compare fairly
Cheapest concentrates in Florida →priced per gram
Cheapest pre-rolls in Florida →priced per gram of flower in the pack
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.